MATEUSZ KLINOWSKI

mk-background
Polityka Polityka lokalna

Drugi Jan Paweł Drugi

Drugi Jan Paweł Drugi

Dla jednych śmieszny wąsacz, paplający bez ładu i składu o spiskach i komunistach. Dla innych nieugięty bojownik o wolność i niepodległość, na ogół walczący z władzami powiatu i rządem światowym, w których sam zasiada. Budowniczy, ofiarnie budujący szpital im. Jana Pawła II, a jednocześnie przeszkoda w jego powstaniu. Odważny w rzucaniu pomówień i insynuacji. Zawsze w cieniu i z tyłu, rozdaje karty, rozgrywa. Nazywany Husajnem, ale klęczy w pierwszym rzędzie. Chyba, że mszę zamawia Jarosław Kaczyński, wówczas z powodów wizerunkowo-politycznych modli się na ławce przed kościołem. Polityczny arcymistrz na czele powiatowej struktury PO i PiS w Wadowicach – obie zbudował z podległych mu urzędników miejskich. Z tej racji jest dziś najpoważniejszym kandydatem na posła Ziemi Wadowickiej. Choć jednocześnie w swoich wysiłkach pozostaje najmniej poważny.

Oto Stanisław Kotarba w widziany w krzywym zwierciadle opinii mieszkańców, a może jedynie we własnych projekcjach. Warto zajrzeć w dno jego oka. Gdybyśmy mieli więcej takich „Stasiów”, jaki głosi jeden z wpisów, świat byłby lepszy, a życie łatwiejsze. Bez wątpienia.

 

Stanisław KOTARBA na posła!

Napisane przez Łucja , 30 – 07 – 2011

Ziemio Wadowicka,
ziemio wspaniała,
Ty potrzebujesz posła,
na miarę Stanisława Kotarby.

Mam wielką nadzieję, że już 9 października tego roku będziemy się mogli poszczycić godną reprezentacją naszej Ziemi Wadowickiej w sejmie w postaci Pana Stanisława Kotarby.

Popieram Łucja
Napisane przez Gobbi , 30 – 07 – 2011

A ja w przeciwieństwie do wszelkich lewaków popieram Łucję i będę z całą rodziną głosował na pana Stanisława. Najbliższe wybory będą kluczowe dla Wadowic. Będzie to wybór między prawicowym i kultywującym papieskość Wadowic panem Stanisławem, a lewactwem i ateizmem szerzonym przez wrogów naszego papieskiego miasta.

CAŁĄ RODZINĄ GŁOSUJEMY NA STANISŁAWA KOTARBĘ
Napisane przez kolega , 30 – 07 – 2011

Pan Kotarba kandyduje na posła? Panie Stanisławie da mi Pan swoje ulotki to poroznoszę po znajomych w Wadowicach i całą rodziną i znajomymi zagłosujemy na Pana, bo Pan jest obok Pani Filipiak prawdziwym fundamentem idei wielkiej Solidarności w tym mieście. Na takiego posła ziemia wadowicka czekała 20 lat. GŁOSUJEMY NA STANISŁAWA KOTARBĘ.

Dziękuję Panie Stanisławie
Napisane przez Zdzisia , 02 – 08 – 2011

Zawsze dbał i dba nadal o dobro wspólne i nasze gminne pieniądze. Panu Stanisławowi ślę błogosławieństwo Matki Najświętszej i Ojca Świętego Jana Pawła II, aby dalej porządnie prowadził sprawy w Wadowicach ku chwale Boga Ojca Wszechmogącego i aby patron rządzących i polityków św. Tomasz Morus (Moore) dopomógł Panu Stanisławowi w zostaniu na jesień posłem naszej wadowickiej ziemi.

tylko Stanisław K
Napisane przez siostra Euzebia , 05 – 08 – 2011

W całym powiecie wadowickim nie ma tak zacnego człowieka jak Pan Stanisław. Prawdziwy katolik i patriota, wychowawca młodzieży katolickiej, bojownik z komuchami. Tylko on na posła z umiłowanej ziemi błogosławionego Jana Pawła 2.

Brawo Kotarba!
Napisane przez Dominka , 29 – 07 – 2011

Panie Kotarba masz pan mój głos w wyborach parlamentarnych, Takich ludzi nam trzeba, prawych reprezentantów umiłowanej przez Ojca Świętego Ziemi Wadowickiej.

Syn tej ziemi

Napisane przez siostra Gracianna , 13 – 05 – 2011

Chyba nie będzie przesadne stwierdzenie iż pan Stanisław Kotarba to najbardziej zdolny polityk w Wadowicach oraz wspaniały organizator i syn kościoła. Warto oddać swój głos !

Tu jest Polska,tu są Wadowice

Napisane przez Zofia katoliczka , 13 – 05 – 2011

Tylko Pan Stanisław Kotarba, lokomotywą Platformy Obywatelskiej na liście wyborczej. Wyjątkowy człowiek, odważny patryiota, społecznik, wybitny organizator, prawdziwy katolik, przyjaciel młodzieży.. Wadowice są dumne z tego wybitnego człowieka. Będziemy głosować na naszego kandydata. Do tej pory żaden z posłów nie zrobił nawet jednej dziesiątej z tego co pan Stanisław.

Bóg zapłać pani burmistrz i panu Kotarbie

Napisane przez Hoop , 29 – 07 – 2011

Pani burmistrz i panu Kotarbie należą się wyrazy uznania za sprawne działania i pilnowanie naszego wspólnego majątku, a ujadaczom jest nie na rękę, że w gminie dzieje się dobrze, a pan Kotarba dostanie 1000 % więcej głosów w wyborach do sejmu niż główny lewicowy ujadacz niejaki Mateusz od Palikota.

Ja też uważam że komuchy to zło, dlatego zawsze głosuję na ludzi prawych i uczciwych, nigdy na lewizne
Napisane przez Jucek Diejm , 29 – 07 – 2011

Ludzie muszą zrozumieć że lewizna nie jest w stanie myśleć pozytywnie, zawsze tylko patrzą żeby coś ukraść, zniszczyć, zaszkodzić. Popatrzcie na historię ile zła wyrządzili Polsce i ludzkości lewicowcy, Stalin, Hitler, Mao.
Środowiska lewackie nawet gdy walczą na paradach równości, zioną nienawiścią brakiem tolerancji. Dlaczego lewacy tak ochoczo ćpają narkotyki, prostytuują się albo robią inne złe rzeczy. Bo nie mają zasad. Wyrastali w pustce duchowej pośród kłamstwa i obłudy.

Dla mnie to oczywiste że Stanisław Kotarba może wygrać bo jest konkretny i wyrazisty

Napisane przez popizsowo , 06 – 09 – 2011

a najważniejsze że reprezentuje Wadowice, a nie jak reszta cyrkowców i zajączków zielonych ćpunów.

Już na samą myśl o sukcesie Pana Kotarby środowiska ultralewackie dostają ciężkiej nerwicy i mają problemy z wypróźnoianiem. (…) Wadowiczanie nigdy nie głosują na lewactwo. zawsze na tradycyjne wartości, nasze polskie, które reprezentuje Pan Stanisław Kotarba. Głosujmy na Pana Stanisława.

Walczył ze zdrajcami Polski czyli zwykłymi komuchami

Napisane przez popizsowo , 06 – 09 – 2011

Teraz też jego przeciwnikami są komuchy. Niektórzy udają lewaków lub ćpunów i gejów, ale to tylko pozory, bo w głowach mają czystą bolszewię. Skąd tacy się biorą na polskiej ziemi? Odpowiedż jest prosta są kolejnymi pokoleniami UB-owców i komuchów, którzy dalej chcą niszczyć nasz kraj.

Ja i tak będę głosować na pana Stanisława Kotarbę bo jest O.K.

Napisane przez prometeusz , 06 – 09 – 2011

Rzadko się zdarza, aby uczciwy człowiek był dobry i skuteczny w polityce. Od wielu lat obserwuję pana Staszka i muszę mu przyznać rację że jest dobry w tym co robi dla ludzi. gdybysmy mieli więcej takich Stasiów to świat byłby lepszy a życie łatwiejsze.

Wadowiczanie głosują na Pana Stanisława Kotarbę
Napisane przez Barbara Junan , 07 – 09 – 2011

Czy nie widzicie komuchy, że w internecie Pan Kotarba już wygrał walkę o głosy? Przynajmniej tutaj miejscowe lewactwo, beton komunistyczny, ćpuny i geje, ich klakierzy nie są w stanie mamić ludzi obietnicami i przede wszystkim kłamstwami bo wszystko zostaje od razu odarte ze złudzen w komentarzach? Wszystko co robią lewacy jest żałosne, czytelne i obrazuje ich arogancję i bezczelność. Precz z komuną! Głosujmy na Pana Kotarbę.

 

1 Comment

  • No i co panie Radny, wygląda na to że jest pan w potrzasku, schwytany w krzyżowym ogniu katolickiej krucjaty! Ja oddaję głos na Ruch Palikota bo nie podobają mi się Kotarbowe wąsy, nie chce aby mój poseł był wąsaczem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *